Ogłoszenia parafialne – 28 Niedziela Zwykła 13 października 2019 r.

Wtorek – Wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła

Środa – Wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej

Czwartek – Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika

Piątek – Święto św. Łukasza, Ewangelisty

Sobota –  Wspomnienie bł. Jerzego Popiełuszki, kapłana i męczennika.

1. Spotkanie dla kandydatów na ministrantów (od klasy 4 szkoły podstawowej)  we środę po wieczornej Mszy św. i Nowennie.
  2. Krąg biblijny w najbliższy  czwartek o godz. 19:00. Serdecznie zapraszamy.
  3. Spotkania oazy Dzieci Bożych – w sobotę o godz. 11:00 w sali nr 6. Zapraszamy dzieci od 2-6 klasy.
  4. W przyszłą niedzielę 20 października po Mszy św. o godz. 11:30 uczniowie z klasy II SP 162 z racji Dnia Papieskiego opowiedzą nam o św. Janie Pawle II w przedstawieniu pt. „Życie jest drogą do nieba”. Przedstawienie odbędzie się w kaplicy.
  5. Przy wyjściach z kościoła można pobrać formularze do zapisywania zmarłych polecanych w wypominkach. Zasady są podane w biuletynie.
  6. Parafia organizuje dla parafian pielgrzymkę autokarową (bez nocnych przejazdów) do Grecji śladami św. Pawła. Szczegóły w zakrystii. Ilość miejsc ograniczona. Termin: ostatnie 10 dni kwietnia 2020 r.
  7. Trwajmy w modlitwie w intencji ks. Jana Mrowcy, wieloletniego proboszcza tego kościoła. Prośmy Matkę Bożą uzdrowienie chorych  o opiekę nad nim i o powrót do zdrowia.