Ogłoszenia parafialne – 20 października 2019 r. Uroczystość św. Jana Kantego, kapłana

Wtorek – Wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża

Środa – Wspomnienie św. Józefa Bilczewskiego, biskupa

Czwartek – Wspomnienie św. Antoniego Marii Clareta, biskupa

1. W poniedziałek nabożeństwo do św. Rity. Porządek będzie następujący:  o godz. 18:00 Msza św., różaniec, poświęcenie róż.
  2. Spotkanie przed chrztem dla rodziców i chrzestnych we wtorek 22 października o godz. 19:00 w sali przy kancelarii parafialnej.
  3. We środę zbiórka kandydatów na ministrantów (od 4 klasy) o godz. 16:00 a dla ministrantów o godz. 19:00.
  4. Są jeszcze miejsca do Róży św. Rity (zapisy w zakrystii lub kancelarii).
  5. Są jeszcze miejsca na pielgrzymkę do Grecji (od 20-29 kwietnia 2020 r.) – zapisy w kancelarii lub zakrystii.
  6. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele  dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 17:00; w dni powszednie po Mszy św. wieczornej a w niedziele o godz. 18:30.
  7. W niedzielę 27 października w będzie większa liczba spowiedników i w zależności od ilości penitentów spowiedź będzie także w czasie Mszy św. Dodatkowa spowiedź będzie także 30 i 31 października od godz. 17:00. W tym roku Uroczystość Wszystkich Świętych wypada w I piątek miesiąca. Przy tej okazji zachęcamy do spowiedzi św. czyli do pojednania się Panem Bogiem i bliźnimi. W dniach od 1-8 listopada można uzyskać odpust (darowanie kar za grzechy) i ofiarować go tylko za zmarłych. Jednym z warunków  jest sakramentalna spowiedź.
  8. W przyszłą niedzielę w ramach nadzwyczajnego miesiąca misyjnego kazania w naszym kościele wygłosi ksiądz misjonarz z polskiej parafii w Trembowli w Archidiecezji Lwowskiej. Będziemy mogli wesprzeć tę parafię dobrowolnymi ofiarami do puszek po Mszach świętych.

W przyszłą niedzielę zapraszamy dzieci na III korowód świętych.  Szczegóły w gablocie.

1. Terminy spotkań dla uczniów klas 8 przygotowujących się do bierzmowania są wywieszone w gablocie.
  2. Bóg zapłać za ofiary na stypendia dla uboższej młodzieży. Bóg zapłać za ofiary na kościół i za ofiary wypominkowe.
  3. Trwamy w modlitwie za chorego ks. Prałata Jana Mrowcę. Prośmy Matkę Bożą dla niego o łaskę  powrotu do zdrowia.