Ogłoszenia parafialne – 33 Niedziela Zwykła 17 listopada 2019 r.

  1. Kalendarz liturgiczny:

Poniedziałek – Wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy

Wtorek – Wspomnienie bł. Salomei, zakonnicy

Środa – Wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, kapłana

Czwartek – Wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny

Piątek – Wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy

  1. W najbliższy wtorek w Kaplicy Adoracji przez wspólnotę Domowego Kościoła zostanie poprowadzona modlitwa, na którą zapraszamy szczególnie małżeństwa. Zachęcamy do przyjścia po Mszy św. wieczornej (ok. 18.30), aby uwielbiać Pana za łaski otrzymane w tym sakramencie.
  2. Zapraszamy nowopowstałą Różę św. Rity we wtorek po wieczornej Mszy św. do sali obok plebanii na pierwsze, organizacyjne,  spotkanie.
  3. Zapraszamy na spotkanie kręgu biblijnego we czwartek o godz. 19:00 do sali w domu parafialnym.
  4. W piątek – po wieczornej Mszy św. nabożeństwo ku czci św. Rity z poświęceniem róż.
  5. Wypominki za zmarłych  oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego będą odmawiane w dni powszednie listopada przed wieczorną Mszą św. W trzeci wtorek miesiąca przed wieczorną Mszą św. będzie różaniec za zmarłych wypominanych w wypominkach rocznych  a potem w ich intencji  Msza św.
  6. Bóg zapłać za wszystkie ofiary na potrzeby naszego kościoła. W ostatnim czasie zakupiliśmy nowe ornaty, kielich  i dodatkowe wyposażenie  zakrystii.
  7. W przyszłą niedzielę, 24 listopada, po każdej Mszy św. wolontariusze Domowego Hospicjum z naszej parafii będą zbierać datki do puszek na dalszą działalność Hospicjum.
  8. Są jeszcze miejsca na pielgrzymkę autokarową do Grecji „Śladami św. Pawła” (od 20-29 kwietnia 2020 r.). Informacja i zapisy w zakrystii.
  9. Pomódlmy się w intencji o powrót do zdrowia budowniczego tego kościoła i wieloletniego proboszcza ks. Jana.