- We wtorek o godz. 18:00 odprawimy Mszę św. na zakończenie obecnego roku kalendarzowego. Po Mszy św. nabożeństwo dziękczynno- przebłagalne z suplikacjami i hymnem „Te Deum” za odśpiewanie którego możemy uzyskać odpust zupełny.
- Pierwszy dzień Nowego Roku jest Uroczystością Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to święto obowiązkowe tzn. każdy katolik ma obowiązek uczestniczenia w ten dzień we Mszy świętej. W naszym kościele Msze św. w ten dzień będą odprawione jak w każdą niedzielę.
- W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy na spowiedź świętą szczególnie dzieci i kandydatów do bierzmowania z klas VI i VII od godz. 17:00. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź św. będzie od godz. 16: 00 – 16:45 oraz od 17:20 – 18:00. W piątek zapraszamy do spowiedzi szczególnie kandydatów do bierzmowania z klas VIII.
- W pierwszy czwartek miesiąca wspólnota Domowego Kościoła zaprasza na spotkanie rodziny – po Mszy św. o godz. 18:00.
- W pierwszy piątek miesiąca będzie dodatkowa Msza św. o godz. 16:30.
- W pierwszą sobotę miesiąca po Mszy św. o godz. 7:00 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.
- W czasie kolędy i ferii zimowych okazja do spowiedzi w naszym kościele w dni powszednie od 6:30 – 7:15 oraz od 17:30 – 17:55.
- Dzisiejsza składka przeznaczona jest na potrzeby parafialne; ofiary składane do puszek po Mszach świętych – na potrzeby chrześcijańskich rodzin z Syrii. Składka z Nowego Roku będzie przeznaczona na Centrum Jana Pawła II.
- W czasie wizyty duszpasterskiej księża zostawiają w domach, krótką ankietę dotyczącą spraw parafialnych. Zachęcamy do wypełnienia i wrzucenia jej do specjalnie oznaczonej skrzyni w kościele.
- W dniach od 25 czerwca do 5 lipca 2020 r. odbędzie się wyjazd pielgrzymkowo-turystyczny do Chorwacji, Bośni i Hercegowiny-Medjugorie i Czarnogóry z czterodniowym wypoczynkiem nad Morzem Adriatyckim. Więcej informacji szczegółowych na ten temat w zakrystii.
- Zmiany w kancelarii parafialnej. W styczniu 2020 r. i do końca ferii kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałek, wtorek i czwartek od godz. 9:00 – 10:00 oraz od godz. 16:00 – 17:30. W soboty kancelaria nieczynna.
- Módlmy się o zdrowie dla budowniczego tego kościoła naszego Księdza Prałata Jana.

