Ogłoszenia parafialne – II Niedziela po Bożym Narodzeniu 5 stycznia 2020 r.

1. Dziś z okazji I niedzieli miesiąca po Mszach świętych adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. Jutro Uroczystość Objawienia Pańskiego. Jest to święto obowiązkowe i każdy katolik w tym dniu ma obowiązek uczestniczenia we Mszy św. W naszym kościele w Święto Trzech Króli Msze św. jak w każdą niedzielę.
  3. Jutro podczas Mszy św. zostaną poświęcone kadzidło, kreda i woda (woreczek z kadzidłem i kredą można nabyć dziś w sklepiku lub jutro przy głównym wejściu do kościoła). Poświęconą kredą wypisuje się na drzwiach mieszkania C+M+B + 2020. Litery te wyrażają prośbę o błogosławieństwo Chrystusa dla naszych rodzin w Nowym Roku. (Christus mansionem benedicat).
  4. We wtorek po wieczornej Mszy św. zmianka tajemnic różańcowych.  Po Mszy św. wieczornej będzie konferencja i różaniec w kościele.
  5. Bóg zapłać za Waszą gościnność w czasie wizyty duszpasterskiej i za życzliwość. Woda święcona do zabrania do domów znajduje się przy szopce w kościele i w kaplicy adoracji. Zachęcamy do adoracji Pana Jezusa obecnego w Eucharystii w naszej kaplicy adoracji. Do 8 lutego kaplica adoracji  będzie czynna od 7:30 – 18:00.
  6. Módlmy się o zdrowie dla ks. Prałata Jana.