Ogłoszenia parafialne – Święto Chrztu Pańskiego 12 stycznia 2020 r.

1. Dzisiejsze święto kończy obchody Narodzenia Pańskiego. Jutro wspominamy św. Hilarego, biskupa.
  2. W drugi wtorek miesiąca spotkanie przed chrztem dla rodziców i chrzestnych o godz. 19:00 w sali obok kancelarii.
  3. Ks. Proboszcz Krzysztof Panasowiec z Doliny na Ukrainie zwraca się z prośbą o jeden nocleg w rodzinach z czwartku na piątek 16/17 stycznia 2020 r. Będzie 20 osób: 8 dzieci i 12 dorosłych. Jest to zespół o nazwie „Natchnienie”. Chętnych do przyjęcia na nocleg członków tego zespołu prosimy o zapisanie się w zakrystii dziś i jutro.
  4. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na potrzeby parafialne.
  5. Dziękujemy za gościnę kolędową w Waszych domach. Trwajmy w modlitwach za rodziny, które odwiedzają księża z wizytą duszpasterską. Polecajmy Matce Bożej naszych chorych, a wśród nich ks. Prałata Jana Mrowcę.