Ogłoszenia parafialne – II Niedziela Zwykła 19 stycznia 2020 r.

Wtorek – Wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy

Piątek – Wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła

Sobota – Święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na wyposażenie naszego kościoła. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na potrzeby naszej Archidiecezji.
  2. Spowiedź święta w naszym kościele do 8 lutego 2020 w dni powszednie od godz. 6:30 – 7:00 oraz od godz. 17:30 – 17:55.
  3. We wtorek o godz. 17:30 różaniec za zmarłych wypominanych w naszym kościele w wypominkach rocznych a potem Msza św. w intencji ich zbawienia.
  4. Woda poświęcona znajduje się w kaplicy adoracji oraz przy szopce w kościele. Zapraszamy do adoracji Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie.
  5. Dziękujemy za Waszą gościnność w czasie kolędy. Matce Bożej polecajmy nasze rodziny, odwiedzanych w czasie wizyty duszpasterskiej, chorych z naszych rodzin, oraz ks. Prałata Jana, który obchodzi dziś swoje urodziny. Módlmy się za ks. Kanonika Andrzeja – o zdrowie dla niego.

Polecajmy miłosiernemu Bogu  także  mającego przyjąć w najbliższą sobotę święcenia biskupie w Brazylii, naszego byłego wikariusza, ks. biskupa nominata Zdzisława Błaszczyka.