Ogłoszenia parafialne – III Niedziela Zwykła 26 stycznia 2020 r.

Poniedziałek – Wspomnienie św. Anieli Merici, dziewicy

Wtorek – Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła

Piątek – Wspomnienie św. Jana Bosco, kapłana.

1. We wtorek 28 stycznia po Mszy św. wieczornej będzie nabożeństwo ku czci  św. Charbela. Prośby do tego świętego można będzie składać przed Mszą św. do koszyczka obok ankiet.
  2. Katecheza przed chrztem św. będzie we wtorek (czwarty wtorek miesiąca)  28.01. o godz. 19:00 w sali obok kancelarii.
  3. W czasie ferii zimowych w dni powszednie  nie będzie Mszy św. o godz. 6:30. Spowiedź św. będzie w dni powszednie pół godziny przed Mszą św. czyli od 6:30 – 7:00 oraz od 17:30 – 18:00. W niedziele spowiedź święta bez zmian.
  4. W czasie ferii zimowych kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałki, wtorki, czwartki od godz. 9:00 -10:00 i od 16:00 – 17:30. Zawsze można skontaktować się z księdzem dyżurnym pod znanym numerem telefonicznym.
  5. Bierzmowanie w tym roku zaplanowano na drugi dzień Zielonych Świąt czyli na 1 czerwca o godz. 18:00. Sakramentu bierzmowania udzieli ks. bp Jan Szkodoń.
  6. Składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na potrzeby parafii a z przyszłej niedzieli na zakony kontemplacyjne.