Ogłoszenia parafialne – 5 Niedziela Zwykła 9 lutego 2020

Poniedziałek – wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy

Wtorek – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes (Światowy Dzień Chorego). W naszej parafii dzień chorego planujemy na 17 marca (w czasie rekolekcji wielkopostnych).

Piątek – Święto Świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy.

1. Katecheza przed chrztem dla rodziców i chrzestnych we wtorek w sali obok kancelarii.
  2. W zakrystii można zapisywać grupy modlitewne, które pragną prowadzić godzinną adorację w ramach nabożeństwa czterdziestogodzinnego 24 i 25 lutego w godzinach od 8:00 – 21:00. Zasady prowadzenia adoracji są podane na piśmie w zakrystii.
  3. Od jutra powracamy do stałego dyżuru w kancelarii. Kaplica adoracji będzie czynna w dni powszednie po Mszy św. porannej do godziny 21:00 a w soboty do 18:00.
  4. Spotkanie kręgu biblijnego w najbliższy  czwartek o godz. 19:00 w sali  domu parafialnego.
  5. Siostry Klaryski z ul. Grodzkiej  dziękują Dobroczyńcom za ofiary z zeszłej niedzieli i obiecują modlić się za Ofiarodawców i ich rodziny.
  6. Polećmy opiece Matki Bożej z Lourdes wszystkich chorych i cierpiących na świecie; także naszych kapłanów ks. prałata Jana i ks. kanonika Andrzeja.