Ogłoszenia parafialne – 6 Niedziela Zwykła 16 lutego 2020 r.

1. Kalendarz liturgiczny:

Sobota – święto katedry św. Piotra Apostoła

2. W zakrystii można zapisywać grupy modlitewne, które pragną  prowadzić godzinną adorację w ramach nabożeństwa czterdziestogodzinnego 24 i 25 lutego w godzinach od 8:00 – 21:00. Zasady prowadzenia adoracji będą podane w zakrystii. W przyszłą niedzielę 23 lutego w ramach nabożeństwa czterdziestogodzinnego między Mszami świętymi będzie adoracja  Najświętszego Sakramentu (w ciszy).

3. Organizujemy wyjazd rekolekcyjny dla kandydatów do bierzmowania z klasy VIII. Termin 27-29 marca 2020. Jest to wyjazd dla chętnych. Prosimy rodziców młodzieży z klas 8  o poparcie tej inicjatywy i zachęcenie do tej formy duchowego przygotowania się do bierzmowania. Informacje w zakrystii kościoła parafialnego.

4. W najbliższy wtorek różaniec za zmarłych wypominanych w naszym kościele w wypominkach rocznych o godz. 17:35 a potem Msza św. w ich intencji.

5. W najbliższy wtorek Domowy Kościół zaprasza na adorację dziękczynna w intencji małżeństw. Początek o godz. 18:30 w kaplicy adoracji.

6. Ks. Prałat Jan i ks. Kanonik Andrzej dziękują za Wasze modlitwy w ich intencjach. Za wszystkich chorych i cierpiących módlmy się, aby całą swą ufność złożyli w Najświętszym Sercu Jezusa.