Ogłoszenia parafialne – II Niedziela Wielkiego Postu 8.03.2020 r.

  1. W piątki Wielkiego Postu odprawiamy drogę krzyżową o godz. 8:00, 16:00 (dla dzieci) o 17:00 i 19:00 dla młodzieży i dorosłych. Zapraszamy do udziału w gorzkich żalach z kazaniem pasyjnym w niedziele Wielkiego Postu o godz. 18:00.
  2. Spotkanie dla rodziców i chrzestnych we wtorek (drugi wtorek miesiąca) o godz. 19:00 w sali obok kancelarii.
  3. Jutro dzieci naszych szkół rozpoczynają rekolekcje wielkopostne. Rekolekcje dla młodzieży i dorosłych będą od przyszłej niedzieli. Program umieszczony jest w biuletynie, na stronie internetowej i w gablotkach.
  4. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na potrzeby parafialne.
  5. W sklepiku są do nabycia baranki wielkanocne rozprowadzane przez Caritas Polska.
  6. Przy wyjściu z kościoła można zabrać nową gazetę ewangelizacyjną „Dobre Nowiny”. Jest w niej informacja o nowym filmie „Najświętsze Serce”. Planujemy udać się seans parafialny tego filmu 19 marca 2020 r. wieczorem. Zapisy w zakrystii do przyszłej niedzieli.

Wyjazd na Misterium Męki Pańskiej pt. „Co więc Bóg złączył, tego człowiek niech nie rozdziela” do Dziekanowic będzie w sobotę o godz. 28.03.2020 r. o godz. 18:00. Chętni mogą zapisywać się w zakrystii do przyszłej niedzieli.

Na stoliczku za ławkami są skarbonki na jałmużnę wielkopostną. W 5 Niedzielę wielkiego Postu podamy cel tej jałmużny.

  1. Wszystkim kobietom zebranym na niedzielnej Mszy św. z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet życzymy tego co najważniejsze w życiu: zaufania Chrystusowi i umiłowania Go z całego serca, z całej duszy i ze wszystkich swoich sił.