Ogłoszenia parafialne – III Niedziela Wielkanocna 26 kwietnia 2020 r.

• Wtorek – po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Charbela. Prośby do tego świętego można umieszczać w skrzynce za ławkami.

• Środa – święto św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy

• Czwartek przed I piątkiem miesiąca

• I piątek miesiąca – dodatkowa Msza św. o godz. 16:30.

• Sobota 2 majaUroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze św. o godz. 6:30, 7:00, 8:00, 10:00, 12:00, 16:00, 18:00, 20:00.

2. Spowiedź – w dni powszednie od 6:30 – 7:15. W niedziele i święta przed Mszą św. W czwartek dodatkowo od 17:00 – 18:00 – zapraszamy szczególnie dzieci z klas 4, 5, 6, 7. W I piątek dodatkowo od 16:00 – 16:45 oraz 17:15 – 18:00 – zapraszamy szczególnie uczniów z klas 8.

3. Od piątku rozpoczynamy nabożeństwa majowe. Będą one codziennie o godz. 18:30.

4. W I piątek i w I sobotę miesiąca kapłani udadzą się z posługą duszpasterską do chorych. Ci, których odwiedziliśmy przed Świętami Wielkanocnymi nie muszą dodatkowo potwierdzać zaproszenia (ksiądz z Panem Jezusem ich odwiedzi). Natomiast nowych, którzy chcieliby wyspowiadać się i przyjąć Komunię św. prosimy zgłaszać telefonicznie, w kancelarii, zakrystii lub przez email.

5. Bóg zapłać za wszystkie ofiary na potrzeby naszej parafii.

Ogłoszenia sanitarne: mamy obowiązek zasłaniania nosa i ust także w kościele i kaplicy adoracji. Z tego obowiązku zwolnieni są posługujący kapłani i osoby, które mają problem z oddychaniem.

Dla korzystających ze spowiedzi w konfesjonale: mamy zamontowaną dodatkową folię, ze strony penitenta, którą dezynfekujemy po zakończonej spowiedzi odchodząc od kratek konfesjonału. Można także skorzystać ze spowiedzi na odległość w sali obok zakrystii.