Ogłoszenia parafialne – VI Niedziela Wielkanocna – 17 maja 2020 r.

1. Kalendarz liturgiczny:

W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje (Dni Krzyżowe). Po wieczornej mszy świętej i nabożeństwie majowym, będziemy modlić się o błogosławieństwo Boże dla pracujących w rolnictwie, błagać o urodzaje, pamiętając o tych, którzy w różnych miejscach na Ziemi cierpią głód. następnie udamy się w procesji błagalnej.

Wtorek o 17:30 różaniec za zmarłych wypominanych w naszym kościele w wypominkach rocznych, a potem Msza św. w Ich intencji.

Środa Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17:45.

Piątek – wspomnienie św. Rity, nabożeństwo ku czci Świętej po nabożeństwie majowym.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

2. Nabożeństwa majowe w naszym kościele codziennie o godz. 18:30.

3. Spowiedź święta w dni powszednie od 6:30 – 7:15 oraz od 17:45. W niedziele i święta przed Mszą św.

4. Bóg zapłać za wszystkie ofiary na potrzeby parafii.

5. Na każdej Mszy św. w naszym kościele może być już 156 osób. Zapraszamy szczególnie na Msze św. niedzielne o 11:30, 13:00, 14:15, 17:00 i 19:00 gdzie zwykle jest mniej uczestniczących. Podobnie jest sporo wolnych miejsc w kościele na Mszach świętych porannych w dni powszednie.

Módlmy się o głęboką wiarę i odwagę dla ochrzczonych, aby każdy pragnął i mógł bez żadnych przeszkód uczestniczyć we Mszy św.