Ogłoszenia parafialne – Wniebowstąpienie Pańskie – 24 maja 2020 r.

1. Przeżywamy Nowennę przed Zesłaniem Ducha Świętego. Zakończymy ją czuwaniem w Wigilię Zesłania Ducha Świętego tj. w sobotę 30 maja. O godz. 19:00 rozpocznie się czuwanie modlitewne, które potrwa do Mszy św. o godz. 20:40.

2. W tym tygodniu wspominamy:

Poniedziałek – św. Grzegorza VII, papieża

Wtorek – św. Filipa Nereusza, kapłana

Środa – św. Augustyna z Canterbury, biskupa

Piątek – św. Urszulę Ledóchowską, dziewicę

Sobota – św. Jana Sarkandra, kapłana i męczennika.

3. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 18:30.

4. W piątek nabożeństwo do św. Szarbela. Prośby do tego świętego można składać do skrzynki intencji.

5.Przygotowanie do bierzmowania: Kilku rodziców pytało o bierzmowanie kandydatów z klas ósmych. Ustalenie terminu i bezpośredniego przygotowania do sakramentu uzależnione jest od obecności młodzieży na niedzielnej Mszy świętej w kościele parafialny.