Ogłoszenia parafialne – Uroczystość najświętszej Trójcy 7.06.2020r.

Poniedziałek – Wspomnienie św. Jadwigi Królowej

Czwartek – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało)

Piątek – Wspomnienie bł. Piotra Dańkowskiego, kapłana oraz Towarzyszy męczenników

Sobota – Wspomnienie św. Antoniego z Padwy, kapłana i doktora Kościoła.

1. Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w miesiącu czerwcu

codziennie o godz. 18:30.

We środę przed Bożym Ciałem dodatkowa spowiedź św. od godz. 17:00.

1. W Uroczystość Bożego Ciała Msze św. będą jak w każdą niedzielę z jedną zmianą. Nie będzie Mszy św. o godz. 17:00.

Uroczysta Msza św. o godz. 16:00 po niej udamy się z procesją do 4 ołtarzy.

Na tą Mszę św. zapraszamy rodziców i dzieci przeżywające w tym roku rocznicę
I Komunii św. (w strojach). Zapraszamy dzieci do sypania kwiatów i dzwoneczków. Prosimy osoby do feretronów (wcześniej należy zapisać się na listę w zakrystii).

Prosimy o przygotowanie ołtarzy: I Żywy Różaniec, II Domowy Kościół, III Neokatechumenat, IV Grupa modlitewna rodziców (wcześniej proszę ustalić
w zakrystii lokalizację ołtarzy).

1. W oktawie Bożego Ciała procesje będą po Mszy św. wieczornej wokół kościoła. Zapraszamy do udziału i upiększenia tych procesji.

2. W sobotę – nabożeństwo fatimskie. Początek o godz. 18:00.

Prośby i podziękowania do Matki Bożej Fatimskiej można składać do skrzynki
z tyłu kościoła. Intencje te będą przedstawione Matce Bożej w czasie różańca pokutnego.

1. 14 czerwca o godz. 19.00 zapraszamy kandydatów do bierzmowania klas 8 wraz z Rodzicami na Mszę św. i modlitwę w intencji pomyślne zdanych egzaminów.

2. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby naszej parafii.