Ogłoszenia parafialne – XII NIEDZIELA ZWYKŁA 21 CZERWCA 2020

Środa – Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela (dzień Patrona naszego ks. Prałata Jana Mrowcy)

Piątek – Wspomnienie św. Zygmunta Gorazdowskiego, kapłana

1. W najbliższy piątek 26 czerwca przypada zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy dzieci, rodziców i nauczycieli, aby wspólnie podziękować Bogu za wszystkie dary i łaski jakimi nas obdarza, szczególnie w tym ostatnim czasie. Msza św. szkolna za zakończenie roku szkolnego o godz. 10:00   i o godz. 16.30
  2. W poniedziałek 22 czerwca po wieczornej Mszy św. nabożeństwo do św. Rity, a w sobotę 27 czerwca do św. Charbela. Prośby do tych świętych można składać do skrzynki za ławkami.
  3. Katecheza przed chrztem dla rodziców i rodziców chrzestnych we wtorek o 19:00
  4. We środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy rozpocznie się o godz. 17:45.
  5. W sobotę 20 czerwca o godz. 10:00, 11:30, 13:00 odbędzie się uroczystość I Komunii św. dla kolejnych grup dzieci szkół naszej parafii.
  6. Spowiedź św. przed I Komunią św.
    • dla Rodziców we czwartek od godz. 17:30.
    • Dzieci zapraszamy w piątek o godz. 19:00.