Ogłoszenia parafialne – XXIII Niedziela zwykła 6 Września 2020

XXIII Niedziela zwykła

6 września 2020

Z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszy św.  adoracja Najświętszego Sakramentu.

Poniedziałek – Wspomnienie św. Melchiora Grodzieckiego, kapłana i męczennik

Wtorek – Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

Środa – Wspomnienie bł. Anieli Salawy, dziewicy

Sobota – Wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi.

1. W przyszłą niedzielę 13 września będziemy obchodzić ODPUST PARAFIALNY ku czci Podwyższenia Krzyża Świętego. Suma odpustowa z procesją będzie o godz. 17:00.
  2. We wtorek katecheza przed chrztem dla rodziców i chrzestnych.
  3. W sobotę 12 września nabożeństwo pokutne fatimskie. Początek o godz. 18:00. Prośby, na piśmie, do Matki Bożej Fatimskiej można składać do skrzynki intencji za ławkami.
  4. Kandydatów na ministrantów prosimy zapisywać w zakrystii. Rodziców chrześcijańskich prosimy aby wspierali pragnienia swoich dzieci, które chcą służyć Panu Bogu.
  5. Ogłoszenie dla kandydatów do bierzmowania z klas 8: spotkanie dla nich i ich rodziców będzie 14 września 2020 o godz. 18:00 w kościele.
  6. Ogłoszenie dla kandydatów do bierzmowania z klas pierwszych ponadpodstawowych, we wrześniu zostanie podany termin bierzmowania. Do bierzmowania przygotowujemy się przede wszystkim przez osobiste praktykowanie życia religijnego.
  7. Zapraszamy na comiesięczny wieczór uwielbienia we czwartek 10 września na godz. 20.00 w kościele.
  8. W gablotce ogłoszenie ze szkoły języków „Word” . Zainteresowani mogą zapoznać się z treścią tego zaproszenia.
  9. Bóg zapłać za złożone ofiary dla poszkodowanych chrześcijan w
  10. Taca w dniu dzisiejszym przeznaczona jest na potrzeby parafii. Bóg zapłać.