Ogłoszenia parafialne – Uroczystość Podwyższenia Krzyża Świętego (odpust parafialny) 13 września 2020 r.

Dziękujemy ks. Wojciechowi Węgrzyniakowi, profesorowi i bibliście z naszego Uniwersytetu Papieskiego za wygłoszone kazanie odpustowe.

Poniedziałek – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego
    Wtorek – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej
    Środa – Wspomnienie św. męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana biskupa
    Czwartek – Wspomnienie św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego, biskupa
    Piątek – Święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski.
  2. W poniedziałek zapraszamy na Mszę św. o godz. 18:00 rodziców i młodzież z klas 8, którzy pragną kontynuować przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  3. We wtorek (trzeci w miesiącu) zapraszamy na różaniec za zmarłych wypominanych w naszym kościele w wypominkach rocznych o godz. 17:35 i na Mszę św. w Ich intencji.
  4. Wspólnota Domowego Kościoła zaprasza małżonków na adorację Najświętszego Sakramentu – we wtorek po Mszy św. wieczornej ok. godz. 18.30.
  5. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii ks. Pawła Zaczyka, posługującego w Republice Czeskiej. Po Mszach św. będziemy mogli wesprzeć remont kościoła w Bohuslavicach dobrowolnymi ofiarami do puszek.