Ogłoszenia parafialne – XXVII Niedziela zwykła 4 października 2020

Z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.

Poniedziałek – Wspomnienie św. siostry Faustyny Kowalskiej, dziewicy.

Wtorek – Wspomnienie św. Brunona, kapłana.

Środa – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.

Piątek – Wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka, biskupa.

Sobota – Wspomnienie bł. Marii Angeli Truszkowskiej, dziewicy.

1. W najbliższy poniedziałek o godz. 18.00 zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klasy I ponadpodstawowej na Mszę św., różaniec i spotkanie organizacyjne przed bierzmowaniem.

2. Zbiórka dla kandydatów na ministrantów w poniedziałek 5.10.2020 r.
    o godz. 19:00

3. Zapraszamy na comiesięczny wieczór uwielbienia w drugi czwartek miesiąca
    8 października na godz. 20.00 w kościele.

4. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe w niedzielę o godz. 18:30, a w dni powszednie po wieczornej Mszy św. Różaniec dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 17:00.

Wszyscy, którzy w październiku pobożnie odmówią różaniec przed wystawionym Najświętszym Sakramentem z rozważaniami zyskują odpust zupełny pod warunkiem sakramentalnej spowiedzi i modlitwy za ojca świętego oraz jeśli będą wolni od przywiązania do jakiegokolwiek grzechu, nawet lekkiego.

1. W przyszłą niedzielę 11 października będziemy obchodzili XX Dzień Papieski. W tym dniu odbędzie się tradycyjnie zbiórka kościelna będąca podstawą finansowania programu stypendialnego Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, który aktualnie obejmuje opieką blisko 2000 uczniów i studentów. Po Mszach świętych będziemy mogli wesprzeć to dzieło składając dobrowolne ofiary do puszek.