Ogłoszenia parafialne – 27 grudnia 2020, Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa

  1. Kalendarz liturgiczny:

Poniedziałek – Święto Świętych Młodzianków, męczenników

Wtorek – Wspomnienie św. Tomasza Becketa, biskupa i męczennika

PiątekUroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Porządek Mszy św. jak w niedziele

Sobota – Wspomnienie św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu,

biskupów i doktorów Kościoła.

  1. We wtorek po wieczornej Mszy Świętej. nabożeństwo do św. Szarbela. Prośby do tego Świętego można umieszczać w skrzynce za ławkami.

  2. Nabożeństwo na zakończenie Starego Roku rozpocznie się we czwartek o godz. 17:00 adoracją Najświętszego Sakramentu w kościele. O 18:00 Msza święta
    z Wigilii Uroczystości Matki Bożej. W tym dniu kaplica adoracji zostanie zamknięta o godz. 16:50.

  3. Pierwszy piątek miesiąca przypada w Nowy Rok. Dlatego odwiedziny chorych będą 8 i 9 stycznia 2021 r. Można chorych dopisać na listę w zakrystii, kancelarii i zgłosić telefonicznie lub przez pocztę elektroniczną.

  4. W tym roku tradycyjna wizyta duszpasterska zostanie zastąpiona dodatkowymi Mszami św. o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i pomyślność dla rodzin naszej parafii za wstawiennictwem św. Józefa. Rozpiska wszystkich Mszy św. z podziałem na rejony jest dostępna w najnowszym wydaniu „Na Górce” i w gablotach i na stronie internetowej.

  5. Dziękujemy za zaproszenia księdza na indywidualną kolędę – poświęcenie mieszkań. Ta wizyta jest planowana po feriach. Kilka dni wcześniej ksiądz skontaktuje się z rodziną celem ustalenia daty i godziny takiej wizyty duszpasterskiej.