Ogłoszenia parafialne – 17 stycznia 2021 Druga Niedziela zwykła

  1. Od jutra rozpoczynamy tydzień modlitw o jedność chrześcijan.

Kalendarz liturgiczny:

Wtorek – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa

Środa – wspomnienie św. Fabiana, papieża i męczennika

Czwartek – Wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.

Piątek – wspomnienie św. Wincentego, diakona i męczennika

  1. W poniedziałek po wieczornej Mszy św. Apostolstwo Trzeźwości zaprasza na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

  2. W trzeci wtorek miesiąca, 19 stycznia,  różaniec za zmarłych wypominanych w naszym kościele o godz. 17:30 , potem Msza św. w ich intencji.

  3. Wspólnota Domowego Kościoła zaprasza małżonków na Adorację Najświętszego Sakramentu – we wtorek po Mszy św. wieczornej, ok. godz. 18.30 w kaplicy Adoracji.

  4. W piątek, 22 stycznia, nabożeństwo do św. Rity po Mszy św. o godz. 18:00 z poświęceniem róż.

  5. W tym tygodniu kontynuujemy modlitwę kolędową za rodziny naszej parafii. Dziękujemy za Waszą życzliwość, wspólną modlitwę i za ofiary kolędowe. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii.

W poniedziałek o godz. 18:00 będzie Msza św. za rodziny o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie dla chorych i wszelkie potrzebne łaski z domów:  Bojki 9, Bojki 10, Bojki 14, Halszki 7, Kordiana 56, Pagórkowa 17, Pagórkowa 19, Stojałowskiego 39, Turniejowa 59 a, Turniejowa 73, Turniejowa 73 b, Turniejowa 73 c, Turniejowa 73 d.

         7. Chorwację nawiedziły silne trzęsienia ziemi. Jest wielu poszkodowanych. Nasza parafia w niedzielę 24 stycznia włączy się w akcję Caritas Polska, pomocy dla tego kraju; po Mszach świętych będziemy mogli wesprzeć tych poszkodowanych dobrowolnymi ofiarami do puszek.