Ogłoszenia parafialne – 31 stycznia 2021, IV Niedziela zwykła

Wtorek – Święto Ofiarowania Pańskiego
Środa – Wspomnienie św. Błażeja, męczennika. Po Mszy św. o godz. 7:00 i 18:00 wierni otrzymują błogosławieństwo połączone z prośbą o zachowanie od chorób gardła oraz błogosławienie jabłek na cześć tego świętego.
Piątek – Wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy. Po Mszy św. o godz. 7:00 i 18:00 błogosławienie chleba i wody. Dodatkowa Msza św. o godz. 16:30.
Sobota – Wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy

1. We wtorek Msze św. o godz.: 6:30, 7:15, 8:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00. Jest to Dzień Życia Konsekrowanego. Dziękujemy naszym Siostrom Nazaretankom za posługę w naszej parafii i modlitwy za nas. W tym dniu wspieramy zakony kontemplacyjne dobrowolnymi ofiarami (składka). Kancelaria w tym dniu będzie nieczynna. Sprawy pilne np. wizyta u chorego, można zgłaszać w zakrystii.

2. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Dodatkowa spowiedź, na którą zapraszamy szczególnie dzieci, we czwartek od godz. 17:00. W piątek od godz. 16:00 – 16:45 oraz od 17:15.

3. Książa odwiedzą chorych w piątek i sobotę od godz. 8:00. Dodatkowych chorych można, i prosimy o to, zawsze zgłaszać i zachęcać ich do przeżywania cierpienia z Chrystusem.

4. We czwartek Msza św. z udziałem Domowego Kościoła o godz. 18:00.

5. W tym tygodniu kontynuujemy modlitwę kolędową za rodziny naszej parafii. Dziękujemy za Waszą życzliwość, wspólną modlitwę, ofiary. W poniedziałek o godz. 18:00 będzie Msza św. za rodziny o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie dla chorych i wszelkie potrzebne łaski.

1 lutego 2021 Poniedziałek

Bojki 12, Bojki 13, Bujaka 6 b, Bujaka 8, Bujaka 10, Halszki 3, Halszki 11, Pagórkowa21, Turniejowa 69 a, Witosa 25, Witosa 29, Wysłouchów 4

1. W dwie pierwsze niedziele lutego (7.02 i 14.02) będziemy przeżywać (w ramach przygotowania do Wielkiego Postu) nabożeństwo czterdziestogodzinne. Między Mszami świętymi będzie adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy, tak aby każdy w ciągu tych dwóch dni mógł w naszym kościele znaleźć czas na adorację indywidualną. Można odmawiać różaniec, modlić się z książeczki, własnymi słowami i trwać w ciszy przed obecnym wśród nas Chrystusem. Ogólna intencja tych modlitw: o głęboką wiarę w naszych rodzinach. Rekolekcje wielkopostne w tym roku zaplanowano w dniach 17-21 lutego. Porządek jest umieszczony na stronie internetowej parafii.