Ogłoszenia parafialne – V Niedziela zwykła (7 lutego 2021)

Dziś przeżywamy nabożeństwo czterdziestogodzinne. Po Mszach świętych wspólna adoracja Najświętszego Sakramentu, a potem indywidualna w ciszy. Wykorzystajmy ten czas, aby uwielbić Chrystusa obecnego wśród nas pod postacią chleba, dziękować Mu, przepraszać Go za nasze grzechy i wynagradzać za zniewagi jakich On doświadcza, szczególnie w Najświętszym Sakramencie.

  1. Kalendarz liturgiczny:

Poniedziałek – wspomnienie św. Józefiny Bakhita, dziewicy

Środa – Wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy

Czwartek – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes

  1. We wtorek 9 lutego o godz. 19.oo w kościele odbędzie się katecheza przed chrztem dla rodziców i chrzestnych.

  2. Czwartek 11 lutego o godzinie 20.oo comiesięczna Adoracja z indywidualnym błogosławieństwem.

  3. W tym tygodniu kontynuujemy modlitwę za rodziny naszej parafii. Dziękujemy za Waszą życzliwość, wspólną modlitwę, ofiary. W poniedziałek i wtorek o godz. 18:00 będzie Msza św. za rodziny o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie dla chorych i wszelkie potrzebne łaski.

8 lutego 2021 Poniedziałek

Bojki 11, Daliowa 4, Halszki 13, Halszki 15, Kordiana 14, Kordiana 34 a, Kordiana 48, Kordiana 64, Stojałowskiego 41, Witosa 17, Wysłouchów 11

9 lutego 2021 Wtorek

Daliowa 1, Halszki 24, Halszki 28 a, Turniejowa 63, Witosa 21, Wysłouchów 30, Wysłouchów 37, Wysłouchów 39, Wysłouchów 46 Wysłouchów 51, Wysłouchów 51 a, Wysłouchów 53, Wysłouchów 53 a, Wysłouchów 55

Kończy się czas odwiedzin duszpasterskich i Mszy św. „kolędowych” w intencji rodzin naszej parafii. Dziękujemy Panu Bogu za to że mogliśmy wspólnie, razem z Wami przeżywać czas Świąt Bożego Narodzenia w naszym parafialnym Kościele. Bóg dał nam tę łaskę, by po raz kolejny w naszym życiu cieszyć narodzeniem Syna Bożego. W tym roku czas kolędowy wyglądał zupełnie inaczej niż w poprzednich latach. Dzięki Waszej życzliwości, serdeczności, mogliśmy się wspólnie spotkać w Waszych domach, modląc się i rozmawiając. Spotykaliśmy się na Mszach świętych w intencji Was wszystkich, gdzie zawierzaliśmy siebie, nasze rodziny opiece św. Józefa. Bardzo serdecznie pragniemy podziękować za to że jesteście, za modlitwę, wspólne spotkania, rozmowy, za ofiary wraz z życzeniami które składaliście na cele kolędowe. Ofiary, które otrzymaliśmy od Was jako wyraz wdzięczności za całoroczną posługę częściowo przekazujemy na wsparcie: Uniwersytetu Jana Pawła II, Kapłanów pracujących na misjach, Domu Księży chorych, Kurii Metropolitalnej. Niech wstawiennictwo św. Józefa wyprasza wam Bożą opiekę, zdrowie i mocną wiarę. Bóg zapłać.

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE w tym roku zaplanowano w dniach 17-21 lutego. Porządek jest umieszczony na stronie internetowej parafii i w gablotkach a za tydzień będzie także w biuletynie.