Ogłoszenia parafialne – I Niedziela Wielkiego Postu (21 lutego 2021)

  1. Dziś kończymy nasze rekolekcje wielkopostne. W czasie Wielkiego Postu nabożeństwa pasyjne w naszym kościele:

GORZKIE ŻALE – w niedziele o godz. 18:00

DROGA KRZYŻOWA w piątki o godz. 8:00, 16:00 (dla dzieci), 17:00 i 19:00.

  1. W poniedziałek Święto katedry św. Piotra Apostoła. Po Mszy św. o godz. 18:00 nabożeństwo ku czci św. Rity z poświęceniem róż. Prośby i podziękowania do św. Rity można składać do skrzynki intencji.

  2. We wtorek 23 lutego o godz. 19.oo w kościele odbędzie się katecheza przed chrztem dla rodziców i chrzestnych.

  3. W piątek nabożeństwo do św. Szarbela po Mszy św. wieczornej. Prośby i podziękowania do św. Szarbela można składać do skrzynki intencji.

  4. Dyrektor Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 162 w Krakowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w naborze do klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych zarówno ogólnych jak i integracyjnych na rok szkolny 2021/2022. Nasza Szkoła łączy w sobie wieloletnią tradycję i nowoczesność oferując swoim Uczniom edukację na najwyższym poziomie. Szczegółowe informacje dotyczące oferty edukacyjnej oraz interaktywną prezentację Placówki znajdą Państwo na stronie Szkoły.