Ogłoszenia parafialne – III Niedziela Wielkiego Postu ( 7 MARCA 2021)

Poniedziałek – wspomnienie św. Jana Bożego,

Środa – wspomnienie św. Franciszki Rzymianki

1. Nabożeństwa pasyjne w naszym kościele:

GORZKIE ŻALE – niedziela o godz. 18:00

DROGA KRZYŻOWA – piątek o godz. 8:00, 16:00 (dla dzieci), 17:00 i 19:00.

1. Katecheza przed chrztem dla rodziców i chrzestnych we wtorek o godz. 19:00 w kościele.

2. We czwartek 11 marca o godzinie 19:15 uczniowie klas pierwszych szkoły średniej będą mieć spotkanie w kościele w ramach bezpośredniego przygotowania do Sakramentu Bierzmowania, który zaplanowano na kwiecień.

3. We czwartek o godz. 20:00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu z indywidualnym błogosławieństwem zakończoną Apelem Jasnogórskim.

4. Baranki paschalne na stół wielkanocny do nabycia w sklepiku.

5. Jutro przypada Dzień Kobiet. Jest to dobra okazja byśmy pamiętali
    w modlitwach o kobietach. Kobiety wypełniają szczególną rolę w świecie, w Kościele i w rodzinie. Od kobiet bardzo zależy poziom moralny społeczeństwa. Polecajmy więc ich trud i życie Panu Bogu przez wstawiennictwo Matki Bożej, która jest najpiękniejszym wzorem dla każdej kobiety.