Ogłoszenia parafialne – III Niedziela Wielkanocna, 18 kwietnia 2021

Kalendarz liturgiczny:

Środa – wspomnienie św. Anzelma, biskupa i doktora Kościoła.

Piątek – Uroczystość św. Wojciecha biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. W piątek, ze względu na uroczystość, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Sobota – wspomnienie św. Jerzego – męczennika.

W poniedziałek po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Józefa. Prośby i podziękowania do św. Józefa można składać do skrzynki intencji. Po tym nabożeństwie Apostolstwo trzeźwości zaprasza na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

We wtorek o godz. 18:00 Msza św. za zmarłych wypominanych w naszym kościele w wypominkach rocznych. O godz. 18:30 Domowy kościół zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu do kaplicy.

We czwartek – po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Rity. Prośby i podziękowania do św. Rity można składać do skrzynki intencji. Spotkanie kręgu biblijnego we czwartek o godz. 19:00 w sali domu parafialnego.

W miniony poniedziałek Ksiądz Biskup udzielił Sakramentu Bierzmowania młodzieży naszej parafii. Otoczmy ich naszą serdeczną modlitwą,
a także biskupa Janusza, który wizytuje naszą parafię. Módlmy się także za dzieci przygotowujące się do I spowiedzi i Komunii św.