Ogłoszenia parafialne – IV Niedziela Wielkanocna, 25 kwietnia 2021 r.

2. Dziś wspominamy św. Marka Apostoła i Ewangelistę. Jest on patronem naszego ks. Arcybiskupa Marka, którego polecamy modlitwie wierzących.

We środę wspominamy św. Ludwika Marię Grinion de Montfort, kapłana, św. Joannę Berettę Mollę i bł. Hannę Chrzanowską.

Czwartek – Święto św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy i doktora Kościoła.

Piątek – św. Piusa V, papieża

Sobota – św. Józefa rzemieślnika

1. We czwartek – po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Charbela. Prośby i podziękowania do św. Charbela można składać do skrzynki intencji.

• W sobotę – początek nabożeństw majowych w naszym kościele. Będą one w niedziele o godz. 18:30 a w tygodniu po Mszy św. wieczornej.

• Odwiedziny chorych w maju będą 7 i 8 dnia miesiąca. Jeśli są jeszcze jacyś chorzy, którzy pragną przystąpić do spowiedzi św. i Komunii św. wielkanocnej można ich zgłosić telefonicznie lub przez pocztę elektroniczną a także w kancelarii i zakrystii. Nas dzień dzisiejszy kapłani odwiedzają co miesiąc około 60 chorych w naszej parafii.