Ogłoszenia parafialne – V Niedziela Wielkanocna 2 maja 2021 r.

1. Dziś po Mszy św., z racji I niedzieli miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. W poniedziałek 3 maja Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze św. w naszym kościele będą odprawiane jak w każdą niedzielę.

3. We wtorek Święto św. Floriana, patrona miasta Krakowa; we środę wspomnienie św. Stanisława Kazimierczyka, kapłana, we czwartek – Święto świętych apostołów Filipa i Jakuba, w sobotę Uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Dodatkowa spowiedź we czwartek od godz. 17:00, oraz w piątek od godz. 16:00.

5. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną przez kapłanów w piątek i sobotę od godz. 8:00.

6. Nabożeństwa majowe w naszym kościele w niedziele oraz 3 maja o godz. 18:30 a w dni powszednie po Mszy św. wieczornej.

7. Przeżywamy nowennę do św. Stanisława, biskupa i męczennika. Jego wstawiennictwu polecajmy dzieci naszej parafii a szczególnie te, które przygotowują się do I spowiedzi i Komunii św.