Ogłoszenia parafialne – VI Niedziela Wielkanocna, 9 maja 2021

1. Jutro rozpoczynamy dni krzyżowe czyli trzy dni modlitw o dobre urodzaje. Po wieczornej Mszy św. udamy się pod krzyż misyjny, aby modlić się w tej intencji.

2. Nabożeństwa majowe w naszym kościele w niedziele o 18:30 a w dni powszednie po wieczornej Mszy św.

3. We czwartek Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Fatimy. Nabożeństwo pokutne fatimskie rozpocznie się Mszą św. o godz. 18:00.

4. We czwartek o godz. 20:00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu z indywidualnym błogosławieństwem zakończoną Apelem Jasnogórskim.

5. W piątek – święto św. Macieja apostoła, w sobotę wspomnienie bł. Zofii Czeskiej a w następną niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

6. Katecheza przed chrztem dla rodziców i chrzestnych we wtorek o godz. 19:00 w kościele.