Ogłoszenia parafialne – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego,16 maja 2021

1. We wtorek wspomnienie św. Stanisława Papczyńskiego, kapłana; we czwartek – św. Bernardyna ze Sieny, kapłana; w piątek św. Jana Nepomucena, kapłana i męczennika; w sobotę św. Rity z Cassia, zakonnicy. W przyszłą niedzielę zakończenie okresu wielkanocnego – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

2. W poniedziałek po nabożeństwie majowym Apostolstwo Trzeźwości zaprasza na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

3. We wtorek wieczorna Msza św. będzie ofiarowana za Zmarłych Wypominanych w naszym kościele w wypominkach rocznych. Przed Mszą św. różaniec w ich intencji. Domowy Kościół zaprasza wszystkich małżonków na Adorację Najświętszego Sakramentu – w najbliższy wtorek po Mszy św. wieczornej i nabożeństwie, ok. godz. 19.00 w kaplicy Adoracji.

4. Krąg biblijny we czwartek o godz. 19:00 w sali domu parafialnego.

5. W sobotę po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Rity z poświęceniem róż. Prośby i podziękowania do tej świętej można składać przed Mszą św. do skrzynki intencji.

6. W sobotę o godz. 19.30 czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego zakończone o 20.30 Mszą św.

7. W Niedziele Zesłania Ducha Świętego zapraszamy uczniów klas 8 wraz z rodzicami na Mszę Świętą o godz. 19.00 oraz modlitwę o światło Ducha Świętego i pokój serca na czas egzaminów ósmoklasisty.

8. Nabożeństwa majowe w naszym kościele w niedziele o godz. 18:30, a w dni powszednie po Mszy św. wieczornej.

9. Bóg zapłać Dobroczyńcom za ofiary na potrzeby parafii, w tym rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za dar ołtarza.