Ogłoszenia parafialne – 13 czerwca 2021, XI Niedziela Zwykła

Poniedziałek – Wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika

Czwartek – Wspomnienie św. brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika

1. We wtorek – o godz. 17:30 różaniec za zmarłych wypominanych w naszym kościele i Msza św. w ich intencji.

2. Domowy Kościół zaprasza wszystkich małżonków na Adorację Najświętszego Sakramentu – w najbliższy wtorek po Mszy św. wieczornej i nabożeństwie, ok. godz. 19.00 w kaplicy Adoracji.

3. Krąg biblijny w najbliższy czwartek o godz. 19.00 w domu parafialnym.

4. Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w naszym kościele codziennie o godz. 18:30.

5. W przyszłą niedzielę, po Mszach świętych, członkowie Chrześcijańskiego Braterstwa Chorych i Niepełnosprawnych, działającego również przy naszej parafii, będą kwestować na zorganizowanie wyjazdu i rekolekcji dla osób niepełnosprawnych.

Zakończyliśmy oktawę Bożego Ciała. Nasze uczestnictwo w procesji to piękne świadectwo publicznego wyznania wiary. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia procesji swoją obecności oraz posługą. Szczególne podziękowania dziewczynkom sypiącym kwiaty, chłopcom do dzwoneczków i ich rodzicom.