Ogłoszenia parafialne – XII Niedziela Zwykła, 20 czerwca 2021 r.

Poniedziałek – Wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika

Czwartek – Uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela (dzień imienin ks. Prałata Jana Mrowcy, budowniczego naszego kościoła)

Sobota – Wspomnienie św. Zygmunta Gorazdowskiego, kapłana

1. W poniedziałek po nabożeństwie wieczornym Apostolstwo Trzeźwości zaprasza na modlitwę o trzeźwość w narodzie polskim.

2. We wtorek – po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Rity.

Prośby i podziękowania do Świętej można składać do skrzynki intencji.

1. Katecheza przed chrztem św. we wtorek o godz. 19:00 w kościele.

2. We czwartek 24 czerwca młodzież klas 8 przygotowująca się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania zapraszamy na Mszę. św. o godz. 18.00, a po krótkie spotkanie organizacyjne.

3. W piątek zakończenie roku szkolnego. Dzieci i młodzież oraz nauczycieli naszej parafii zapraszamy do dziękczynienia Panu Bogu za ten czas. Msze święte na zakończenie roku szkolnego w naszej parafii o godz. 8:30,  10:00 oraz o godz. 16:30 . Można także podziękować Panu Bogu na Mszach św. porannych i wieczornej.

4. We czwartek, z okazji uroczystości kancelaria parafialna będzie nieczynna. Sprawy pilne można zgłaszać w zakrystii po Mszach św. lub telefonicznie na numer dyżurny.

5. W przyszłą niedzielę będziemy mogli wesprzeć pogorzelców z Nowej Białej (w kościele będą przygotowane skarbonki na ten cel).