Ogłoszenia parafialne – XIII Niedziela Zwykła, 27 czerwca 2021 r.

• Poniedziałek – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika

• Wtorek – Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła

• Środa – Wspomnienie Świętych Pierwszych Męczenników Kościoła Rzymskiego

• Sobota – święto św. Tomasza Apostoła

1. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Charbela. Prośby i podziękowania do tego świętego można składać do skrzynki intencji.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Dodatkowa spowiedź we czwartek od godz. 17:00, oraz w piątek od godz. 16:00 do 16:45 oraz od 17: 15. Dodatkowa Msza święta w I piątek miesiąca o godz. 16:30.

3. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną przez kapłanów w piątek i sobotę od godz. 8:00.

4. Nabożeństwa czerwcowe w naszym kościele w niedziele o godz. 18:30, a w dni powszednie po Mszy św. wieczornej.

5. Bóg zapłać za dobrowolne ofiary na pogorzelców w Nowej Białej składane do oznaczonych skarbonek w kościele (przy głównym wyjściu z kościoła).

6. W przyszłym tygodniu będziemy gościć polską Siostrę karmelitankę pracującą w Kamerunie. Po Mszach świętych będziemy mogli wesprzeć jej misję dobrowolnymi ofiarami do puszek.

7. We wtorek kancelaria parafialna nie będzie czynna. Sprawy pilne można zgłosić w zakrystii po Mszy św. lub telefonicznie.

8. W lipcu i sierpniu:

• nie będzie Mszy św. w tygodniu o 6.30 i w niedziele o godz. 14:15. Msza św. z udzielaniem sakramentu chrztu w lipcu i sierpniu będzie o godz. 13:00.

• Kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałki i czwartki od godz. 9:00 – 10:00 oraz od godz. 16:00 – 17:30.