Ogłoszenia parafialne – XV Niedziela Zwykła, 11 lipca 2021 r.

Poniedziałek – Wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika
    Wtorek – Wspomnienie świętych pustelników Andrzeja, Świerada i Benedykta
    Środa – Wspomnienie św. Kamila de Lellis, prezbitera
    Czwartek – Wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła
    Piątek – Wspomnienie Matki Bożej Szkaplerznej.
  2. We wtorek nabożeństwo Fatimskie Pokutne. Rozpocznie się Mszą św. o godz. 18:00. Prośby i podziękowania do Matki Bożej będzie można składać do skrzynki intencji.
    3. Spotkanie przed chrztem świętym dla rodziców i chrzestnych  wyjątkowo w poniedziałek 12 lipca  ( nie we wtorek – ze względu na nabożeństwo fatimskie)
    o godz. 19:00 w kościele.

Bóg zapłać za Wasz dar serca dla chorych, na rzecz pogorzelców z Nowej Białej   oraz na misje w Kamerunie. Pielęgnujmy w sobie wrażliwość na widok potrzebujących i śpieszmy im z prawdziwą pomocą.

W czasie wakacji spowiedź w naszym kościele w dni powszednie od 6:30 – 6:55 oraz od 17:30 – 17:55. W niedziele 20 minut przed Mszą św.