Ogłoszenia parafialne – XVI Niedziela Zwykła 18 lipca 2021 r.

Wtorek – Wspomnienie błog. Czesława

Czwartek – święto św. Marii Magdaleny

Piątek – święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy

Sobota – Wspomnienie św. Kingi, dziewicy.

1. 19 lipca, w trzeci poniedziałek miesiąca, grupa modlitewna Apostolstwa Trzeźwości zaprasza na Mszę św. wieczorną oraz modlitwę po Mszy św. w intencji trzeźwości w naszej parafii.
  2. We wtorek różaniec za zmarłych wypominanych w naszym kościele o godz. 17:30 i Msza św. w ich intencji.
  3. We czwartek nabożeństwo do św. Rity po Mszy św. wieczornej, poświęcenie róż i błogosławieństwo relikwiami świętej. Prośby i podziękowania do św. Rity można składać do skrzynki intencji.
  4. W przyszłą niedzielę przypada święto św. Krzysztofa. Po Mszach świętych będzie możliwość wsparcia finansowego misjonarzy za pośrednictwem organizacji „Miva Polska”. Po Mszach świętych będzie błogosławienie kierowców i pojazdów mechanicznych.