Ogłoszenia parafialne – XXII Niedziela zwykła 29 sierpnia 2021 r.

Środa – wspomnienie bł. Bronisławy dziewicy

Piątek – św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła

Sobota – Wspomnienie błogosławionych dziewic i męczennic Marii Stelli i 10 Towarzyszek (sióstr nazaretanek z Nowogródka)

1. Msze św. na rozpoczęcie roku szkolnego we środę o godz. 8;00 i 10:00.
  2. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. We czwartek dodatkowa spowiedź od godz. 17:00.
    W piątek od godz. 16:00. W I piątek miesiąca będzie dodatkowa Msza św.
    o godz. 16:30.
  3. W piątek i sobotę księża odwiedzą chorych od godz. 8:00.
  4. XXIX Pielgrzymka Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do Kalwarii Zebrzydowskiej – 5 września o godz. 7.00 wyjazd spod kościoła. Zapisy na pielgrzymkę w zakrystii.
  5. W przyszłą niedzielę tj. 5 września Fundacja Mleko i Miód oraz Środowiskowy Dom Samopomocy działający przy Parafii Św. Maksymiliana w Nowej Hucie będzie po każdej Mszy Św. w naszym kościele rozprowadzał płyty z piosenkami nagranymi przez osoby niepełnosprawne wraz z krakowskimi artystami. Ofiara za płytę będzie dobrowolna, a środki uzyskane ze sprzedaży płyt posłużą rozbudowie domu dla najbardziej potrzebujących.
  6. W biuletynie i na stronie internetowej parafii znajdują się zasady wyborów do Rady Parafialnej naszej parafii. Dotychczasowej Radzie dziękujemy za posługę dla naszej wspólnoty.
  7. Od 1 września wracają stałe godziny urzędowania kancelarii parafialnej oraz porządek Mszy Świętych.