Ogłoszenia parafialne – 5 września 2021, XXIII Niedziela zwykła

Wtorek – Wspomnienie św. Melchiora Grodzieckiego, kapłana i męczennika

Środa – Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

Czwartek – Wspomnienie bł. Anieli Salawy, dziewicy

1. Przez całą niedzielę 12 września będziemy przeżywali odpust parafialny.
  2. Suma odpustowa z procesją i udziałem kapłanów z dekanatu będzie
    we wtorek 14 września o godz. 18:00.
  3. W każdą niedzielę zapraszamy dzieci z klas trzecich szkoły podstawowej na Msze św. o godz. 11:30. Po Mszy św. rozdawanie obrazków.
  4. Kandydaci do Bierzmowania z klasy pierwszej szkoły średniej przychodzą na spotkanie organizacyjne i na adorację do kościoła w czwartek 9 września
    na godz. 19:30.
  5. Chętnych chłopców chcących zostać ministrantami ZAPRASZAMY do zakrystii.
  6. W czwartek 9 września o godz. 20.00 adoracja Najświętszego Sakramentu z indywidualnym błogosławieństwem. Adoracja odbywa się co miesiąc, w drugi czwartek miesiąca.
  7. Zapraszamy chętnych do włączenia się w grupę wolontariatu przy naszej parafii. Szczegóły w zakrystii.
  8. Od 5 do 14 września 2021 można zgłaszać kandydatów do Duszpasterskiej Rady Parafialnej. Karty zgłoszeniowe przy skrzynce na końcu kościoła. Zapełnioną kartę wrzucamy do skrzynki wyborczej.