Ogłoszenia parafialne – XXV Niedziela Zwykła 19 Września 2021 r.

Poniedziałek – wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, kapłana i Pawła Hong Hasang i Towarzyszy

Wtorek – święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty

Środa – wspomnienie bł. Bernardyny Marii Jabłońskiej, dziewicy

Czwartek – wspomnienie św. ojca Pio, kapłana.

1. Katecheza przed chrztem dla rodziców i chrzestnych we wtorek o godz. 19:00 po Mszy św. w kościele.
  2. Nabożeństwo do św. Rity po Mszy św. wieczornej w środę. Skrzynka na prośby i podziękowania za ławkami w nawie głównej.
  3. Za tydzień przed naszym kościołem młodzież naszej parafii będzie rozprowadzać różańce (dobrowolna ofiara na potrzeby wolontariatu i duszpasterstwa młodzieży) w ramach akcji „Różaniec do serc”. Szczegóły na plakatach.
  4. Przy wyjściach z kościoła można wziąć ze sobą zaproszenia z programem misji świętych. Prosimy te zaproszenia dostarczyć chrześcijanom w naszej parafii, szczególnie tym, których znamy jako ludzi wierzących oraz których dobro duchowe jest nam drogie. Niech to będzie taka nasza misja – zaproszenie do wysłuchania Dobrej Nowiny. Misje święte w naszej parafii zaplanowano w dniach 3 – 10 października. Wraz z Królową Różańca Świętego chcemy pogłębić naszą wiarę. Do spotkania z Bogiem potrzebujemy czasu i miejsca. Warto sobie ten czas misji zaplanować i otworzyć swe serce na działanie łaski Bożej.