Ogłoszenia parafialne – XXVI Niedziela Zwykła (26 września 2021 r.)

poniedziałek – św. Wincentego a Paulo, kapłana

wtorek – św. Wacława, męczennika

środa – Święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

czwartek – wspomnienie św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła

piątek – św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy.

Sobota – wspomnienie św. Aniołów Stróżów

W przyszłą niedzielę 3 października, rozpoczniemy nasze misje parafialne. Mszę św. o godz. 11:30 odprawi ks. Kardynał Stanisław Dziwisz i pobłogosławi naszej parafii na czas misji świętych.

1. Jerycho Różańcowe będzie od 27 września do 2 października  w godzinach 18.30 – 21.00 w kaplicy adoracji, prosimy grupy prowadzące modlitwę w danym dniu o odebranie materiałów z zakrystii.

Grupy prowadzące modlitwę:

27.09 poniedziałek – Róże Różańcowe, 28.09 wtorek – Domowy Kościół, 29.09 środa – Siostry Nazaretanki, 30.09 czwartek – Grupa pielgrzymkowa, 1.10 piątek – Grupa modlitewna rodziców, 2.10 sobota – Apostolstwo Trzeźwości

1. We wtorek 28 września po wieczornej Mszy św. nabożeństwo do św. Charbela z błogosławieństwem indywidualnym. Prośby do tego świętego można składać przed Mszą św. do skrzynki intencji.
  2. Kandydaci do Bierzmowania z klasy I szkoły średniej przychodzą na spotkanie w kościele w czwartek 30 września o godz. 18:30
  3. Pierwsze spotkanie dla kandydatów na Ministrantów we wtorek 28 września o godz. 19:00 w zakrystii.
  4. Katecheza przed chrztem świętym dla rodziców i chrzestnych we wtorek o godz. 19:00 w kościele.
  5. 1 października (piątek) rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Zapraszamy dzieci na 17: 00.
  6. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Dodatkowa spowiedź św. dla dzieci i młodzieży we czwartek od godz. 17:00.

W I piątek miesiąca spowiedź dodatkowo od godz. 16:00 – 18:00.

1. W piątek i sobotę księża odwiedzą chorych od godz. 8:00.
  2. Przed kościołem młodzież naszej parafii prowadzi akcję ewangelizacyjną pod hasłem „Różaniec do serc – weź różaniec i daj go drugiemu”. Celem akcji jest zmobilizowanie siebie i innych do modlitwy różańcowej i odkrycia jej bogactwa, szczególnie w tygodniu Jerycha Różańcowego.