Ogłoszenia parafialne – XXVII niedziela zwykła 3 października 2021 r. Misje parafialne

1. Przeżywamy misje parafialne. Program ćwiczeń duchownych podany jest w broszurach, jak również znajduje się na stronie internetowej.
  2. Jutro, tj. poniedziałek 4 października, zapraszamy na drogę krzyżową.
    Po Mszy św. o godz. 18:00 wyjdziemy na ulice naszej parafii (trasa jak w Boże Ciało) by dać publiczne świadectwo o naszej wierze w Ukrzyżowanego i Zmartwychwstałego Pana.
  3. W tym tygodniu wspominamy: poniedziałek – św. Franciszka z Asyżu; wtorek – św. Siostrę Faustynę – dziewicę; środę – św. Brunona – opata; czwartek – Najświętszą Maryję Pannę Różańcową; sobota – bł. Wincentego Kadłubka, biskupa.
  4. Nabożeństwa różańcowe w tym tygodniu misyjnym w dni powszednie: dla dzieci o godz. 16:45; dla wszystkich o 17:30.
  5. Domowy Kościół zaprasza na Mszę św. we czwartek o godz. 18:00.
  6. W przyszłą niedzielę 10 października, będziemy mogli wesprzeć Fundacje Dzieło Nowego Tysiąclecia. Zebrane, po Mszach świętych (do puszek) ofiary przeznaczone będą na stypendium dla uczniów zdolnych z ubogich rodzin.