Ogłoszenia parafialne – XXVIII Niedziela Zwykła ZAKOŃCZENIE MISJI 10 października 2021 r.

1. Dziś kończymy nasze misje święte. Dziękujemy Ojcom redemptorystom za przeprowadzenie tych misji i polecamy naszą parafię Waszym modlitwom. Po Mszach św. możemy wesprzeć Dzieło Nowego Tysiąclecia (ofiary do puszek) – stypendia dla uboższej młodzieży.

Poniedziałek – św. Jana XXIII, papieża; Wtorek – bł. Jana Beyzyma, kapłana; środa – bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana; czwartek – św. Małgorzaty Marii Alacoque, dziewicy; piątek – św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła; sobota – św. Jadwigi Śląskiej.

1. Różaniec w niedziele o godz. 18:30, a w dni powszednie po wieczornej Mszy św., różaniec dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 17:00.
  2. Katecheza przed chrztem dla rodziców i chrzestnych we wtorek
    12 października o godz. 19:00 w kościele.
  3. We środę nabożeństwo fatimskie pokutne (ostatnie w tym roku). Początek o godz. 18:00. Prośby i podziękowania do Matki Bożej można będzie złożyć w skrzynce intencji.
  4. W czwartek 14 października o godz. 20.00 adoracja Najświętszego Sakramentu z indywidualnym błogosławieństwem.
  5. Zbiórka kandydatów na ministrantów we czwartek o godz. 18:30
    w zakrystii.
  6. Kandydaci do bierzmowania: uczniowie z klasy 8 przychodzą do kościoła we czwartek o godz. 19:45 na spotkanie formacyjne i modlitwę,
    uczniowie z klas I ponadpodstawowych – w piątek na różaniec o godz. 18:30
    i zostaną w kościele na spotkanie.