Ogłoszenia parafialne – XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 17 października 2021 r.

Poniedziałek – święto św. Łukasza, ewangelisty

Wtorek – wspomnienie bł. Jerzego Popiełuszki, kapłana i męczennika

Środa – uroczystość w naszej archidiecezji i miasta Krakowa św. Jana Kantego

Piątek – wspomnienie św. Jana Pawła II,  papieża

Sobota – wspomnienie św. Józefa Bilczewskiego, biskupa

1. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 17, a dla wszystkich od poniedziałku do soboty po Mszy św. wieczornej. W niedzielę Różaniec o godz. 18:30. W poniedziałek nabożeństwo różańcowe poprowadzi Apostolstwo Trzeźwości.
  2. 3. Spotkanie dla kandydatów na ministrantów w poniedziałek o godz. 19
    w zakrystii.
  3. Msza św. w intencji zmarłych wypominanych w naszym kościele we wtorek o godz. 18. Po Mszy św. różaniec.
  4. Nabożeństwo do św. Rity z poświęceniem róż w piątek po nabożeństwie różańcowym. Intencję do św. Rity można składać do skrzynki za ławkami.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszach św. zbiórka do puszek przed kościołem na pomoc dla Hospicjum Maryi Królowej Apostołów, działającego w naszej parafii.
  6. W następna niedzielę młodzież oazowa naszej parafii będzie rozprowadzała przed kościołem znicze. Zebrane fundusze będą przeznaczone na działalność formacyjna młodzieży.
  7. Bóg zapłać za ofiary z minionej niedzieli na Dzieło Nowego Tysiąclecia (stypendia dla młodzieży). Bóg zapłać dobroczyńcom i wolontariuszom. Nasi ojcowie misjonarze również dziękują za Waszą wiarę, życzliwość i hojne ofiary.