Ogłoszenia parafialne – III Niedziela Adwentu 12 Grudnia 2021 r.

1. Dzisiaj o godz. 18:30 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec za życiem.
    Poniedziałek – Wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy.
    Wtorek – wspomnienie św. Jana od Krzyża, kapłana i doktora Kościoła
  3. Roraty od poniedziałku do piątku o godz. 18:00, a w sobotę o godz. 7:00
  4. Katecheza przed chrztem świętym dla rodziców i chrzestnych we wtorek o godz. 19:00 w kościele.
  5. Od czwartku (16 grudnia) rozpoczniemy Nowennę do Dzieciątka Jezus.
  6. W sobotę 18 grudnia od godz. 8:00 odwiedziny chorych, którzy chcą się wyspowiadać i przyjąć Komunię św. przed Świętem Bożego Narodzenia. Prosimy zgłaszać chorych w zakrystii, kancelarii, telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.
  7. Młodzież naszej parafii dziś przed kościołem rozprowadza ozdoby choinkowe, zachęcamy do wsparcia ich działań.
  8. Na placu kościelnym można nabyć choinki cięte i doniczkowe. Drzewka pochodzą ze Szkółki Roślin Ozdobnych w Lipnicy Górnej.
  9. Spowiedź św. w naszym kościele w dni powszednie od godz. 6:30 – 7:15 oraz od godz. 17:40. Spowiedź w niedziele 20 minut przed Mszą św. Nie odkładajmy spowiedzi na ostatnie dni Adwentu.
  10. Opłatki w tym roku do nabycia w kościele (na stoliku obok figury Matki Bożej Fatimskiej). Natomiast świece wigilijne do nabycia w sklepiku.
  11. Trwa Adwentowa Zbiórka długoterminowej żywności i środków chemicznych, przyniesione rzeczy pozostawiamy w pojemniku pod obrazem Jezusa Miłosiernego.
  12. W minioną niedziele przy wyjściu z kościoła przekazywaliśmy Wam list i życzenia świąteczne. Dziękujemy, że go przyjęliście. Osoby które nie otrzymały listu, mogą zabrać kopertę ze stolika za ławkami.