Ogłoszenia parafialne – I Niedziela Wielkiego Postu, 6 marca 2022 r. + Zaproszenie na sesję biblijną dla kobiet.

Dziękujemy księdzu Markowi Dziewieckiemu za wygłoszone rekolekcje w naszej parafii. Życzymy Mu Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej w posłudze kapłańskiej.

List Księdza Arcybiskupa na dzisiejszą niedzielę umieszczony jest na naszej stronie internetowej. – klik

Poniedziałek – Wspomnienie  świętych Perpetuy i Felicyty, męczennic

wtorek – św. Jana Bożego, zakonnika. W tym Dniu Kobiet modlimy się za wszystkie kobiety, by naśladując Matkę Bożą z Jej pomocą przemieniały świat

środa – św. Franciszki Rzymianki.

1. Katecheza przed chrztem świętym dla rodziców i chrzestnych we wtorek
    o godz. 19:00 w kościele.
  2. We czwartek o godz. 20:00 w kościele comiesięczna Adoracja Najświętszego Sakramentu z indywidualnym błogosławieństwem
  3. 11 marca mija 10 rocznica założenia Róż Krwi Chrystusa. Po Mszy św. wieczornej w sali spotkań (obok kancelarii) odbędzie się spotkanie z założycielką tej parafialnej grupy modlitewnej. Dziękujemy Różom za modlitwę za kapłanów.
  4. Droga krzyżowa w naszym kościele w piątki Wielkiego Postu o godz.:

8:00, 16:00 (dla dzieci) o 17:00 i 19:00.

Gorzkie żale w niedziele o godz. 18:00.

Dziś jeszcze możemy wesprzeć uchodźców z Ukrainy. Z tyłu kościoła są skarbonki, gdzie można składać dobrowolne ofiary na ten cel. Dziękujemy za już złożone ofiary, które przekazaliśmy potrzebującym za pośrednictwem Caritas. Dziękujemy też za zgłoszenia gotowości przyjęcia uchodźców (kobiet i dzieci) z Ukrainy, którzy uciekli przed śmiertelnym niebezpieczeństwem. Gdyby ktoś mógł i chciał jeszcze udzielić takiego schronienia możne to zgłosić w naszej parafii.

• Przy głównym wyjściu z kościoła do nabycia dwusetny numer gazetki parafialnej „Na Górce”

Ogłoszenie grzecznościowe: „Dyrektor Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 162 w Krakowie ogłasza nabór do klas pierwszych ogólnych i integracyjnych oraz oddziałów przedszkolnych ogólnych i integracyjnych na przyszły rok szkolny. Szczegóły oraz oferta edukacyjna znajdują się na stronie internetowej szkoły”.

Sesja biblijna dla prawdziwych kobiet