Ogłoszenia parafialne – IV Niedziela Wielkiego Postu, 27 marca 2022 r.

  1. We wtorek po wieczornej Mszy św. nabożeństwo do św. Charbela,
    z błogosławieństwem indywidualnym. Prośby do tego świętego można składać przed Mszą św. do skrzynki intencji.
  2. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: pierwszy piątek i sobota miesiąca. We czwartek przed I piątkiem dodatkowa spowiedź od godz. 17:00. W piątek od godz. 16:00. W I piątek miesiąca będzie dodatkowa Msza św. o godz. 16:30.
  3. W piątek i sobotę księża odwiedzą chorych od godz. 8:00. Dodatkowych chorych, którzy pragną się wyspowiadać przed Świętami Wielkanocnymi można zgłaszać w zakrystii.
  4. W I sobotę miesiąca będzie nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny po Mszy św. o godz. 7:00.
  5. Do skarbonek za ławkami można składać ofiary na tegoroczny Grób Pański w naszym kościele i kwiaty na Wielkanoc. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. W naszym sklepiku do nabycia baranki cukrowe na stół Wielkanocny rozprowadzane przez Caritas naszej diecezji.
  6. Dziękujemy Panu Organiście za wieloletnią posługę w naszym kościele i za wspólną modlitwę i pomoc w zorganizowaniu organów. Od kwietnia posługę tę będzie pełnić Maria  Życzymy jej Bożego błogosławieństwa w tej odpowiedzialnej pracy i dobrej współpracy z parafianami.   

  7. Nabożeństwa pasyjne w naszym kościele:

Gorzkie żale w niedziele o godz. 18:00

Droga krzyżowa w piątki o godz. 8:00, 16:00 (dla dzieci), 17:00 i 19:00.