Ogłoszenia parafialne – V Niedziela Wielkiego Postu * 3 kwietnia 2022 r.

  1. Nabożeństwa pasyjne w naszym kościele:

Gorzkie żale w niedziele o godz. 18:00

Droga krzyżowa w piątki o godz. 8:00, 16:00 (dla dzieci), 17:00 i 19:00. 

  1. W najbliższy piątek, 8 kwietnia udamy się na drogę krzyżową na Trasa będzie taka sama jak w czasie misji świętych. Rozpoczęcie w kościele o godz. 19:00.
  2. Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. Skarbonki na ten cel znajdują się opisane z tyłu kościoła.
  1. Baranki paschalne rozprowadzane przez Cartias do nabycia w kiosku.
  2. W przyszłą niedzielę (Palmową) – poświęcenie palm na każdej Mszy św. Konkurs własnoręcznie zrobionych palm będzie po Mszy św. o godz. 11:30.
  3. Kto może pomóc w przygotowaniu kościoła i domu parafialnego na święta wielkanocne – prosimy o zgłaszanie się w zakrystii. Skontaktujemy się z wolontariuszami w celu umówienia się na konkretne prace w odpowiednim czasie.
  4. Przedstawiciele Duszpasterskiej Rady Parafialnej po Mszach świętych rozdają dla każdej rodziny życzenia wielkanocne z programem Triduum Paschalnego. Warto sobie zaplanować czas, aby wziąć udział w tym najważniejszym święcie chrześcijaństwa.
  5. Do kosza obok obrazu Pana Jezusa Miłosiernego można jeszcze do przyszłej niedzieli składać artykuły spożywcze z długim terminem ważności dla uchodźców na Ukrainie.  Wcześniej złożone dary (konserwy) w piątek 1 kwietnia 2022 r. dotarły do Lwowa. 

* Kaplica adoracji Najświętszego Sakramentu jest czynna w dni powszednie
od godz. 7:30 do 17:50.  

* Spowiedź w naszym kościele w dni powszednie od godz. 6:30 – 7:15 oraz od godz. 17:30.