Ogłoszenia parafialne – Niedziela Miłosierdzia Bożego 24 kwietnia 2022 r.

Poniedziałek – Święto św. Marka Ewangelisty

Wtorek – Uroczystość św. Wojciecha biskupa i męczennika

Czwartek – wspomnienie św. Piotra Chanela, kapłana i męczennika

Piątek – Święto św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy i doktora Kościoła.

1. We wtorek katecheza przed chrztem św. dla rodziców i chrzestnych o godz. 19:00 w kościele.
  2. Krąg biblijny w sali domu parafialnego w najbliższy  czwartek po wieczornej Mszy św.
  3. W piątek po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Charbela. Intencje do tego świętego składamy w skrzynce intencji. Po nabożeństwie będzie można nabyć obraz św. Charbela.
  4. Od przyszłej niedzieli nabożeństwa majowe w naszym kościele: w niedzielę o godz. 18:30 a w dni powszednie po Mszy św. wieczornej.
  5. Bóg zapłać za produkty żywnościowe z długim terminem ważności dla parafii katedralnej w Żytomierzu.
  6. Przypominamy formy kultu Miłosierdzia Bożego: Święto Miłosierdzia Bożego (pierwsza niedziela po Wielkanocy), godzina 15:00 (godzina śmierci Syna Bożego) obraz Miłosierdzia Bożego (Jezu ufam Tobie), koronka do Miłosierdzia Bożego.