Ogłoszenia parafialne – V NIEDZIELA WIELKANOCNA, 15 maja 2022 r.

Poniedziałek – święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika

Piątek – Wspomnienie św. Bernardyna ze Sieny, kapłana

Sobota – Wspomnienie św. Jana Nepomucena, kapłana i męczennika

W przyszłą niedzielę wspomnienie św. Rity z Cascii.  W tym dniu będzie do nabycia poświęcony chleb św. Rity. Comiesięczne nabożeństwo do św. Rity z poświęceniem róż będzie po Mszy św. o godz. 17.00

1. 22 maja zapraszamy uczniów klas 8 wraz z rodzicami na Mszę św. o godz. 17, będziemy modlić się o światło Ducha Świętego i pokój serca na czas egzaminów .
  2. W poniedziałek, wtorek i środę dni krzyżowe czyli dni modlitw o dobre urodzaje. Po Mszy św. wieczornej w te dni będzie modlitwa procesyjna do krzyża misyjnego i wokół kościoła w tej intencji.
  3. We wtorek różaniec za Zmarłych wypominanych w naszym kościele
    o godz. 17:30, a potem Msza św. w ich intencji. O godz. 19:00 w kaplicy adoracji będzie adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Domowy Kościół.
  4. W poniedziałek po wieczornej Mszy św. Apostolstwo Trzeźwości zaprasza na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
  5. W sobotę 4 czerwca organizujemy jednodniową pielgrzymkę do sanktuarium św. Jacka w Kamieniu Śląskim i do Sanktuarium św. Anny na Górze św. Anny. Program pielgrzymki i zapisy w zakrystii.
  6. Nabożeństwa majowe w naszym kościele w niedziele o godz. 18:30 a w pozostałe dni po Mszy św. wieczornej.
  7. Ogarnijmy naszymi serdecznymi modlitwami dzieci, które przystąpiły
    i przystąpią w naszym kościele do I spowiedzi i Komunii św.