Ogłoszenia parafialne – XX Niedziela Zwykła 14 sierpnia 2022 r.

  1. Jutro Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze święte w naszym kościele o godz. 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 17:00, 19:00. Na Mszach świętych błogosławienie ziół i kwiatów. Jest to święto obowiązkowe.    
  2. We wtorek – Wspomnienie św. Stefana Węgierskiego, króla; we środę – Święto św. Jacka, kapłana, patrona Archidiecezji Krakowskiej; w piątek – Wspomnienie św. Jana Eudesa, kapłana, w sobotę – św. Bernarda, opata i doktora Kościoła.
  3. W trzeci wtorek miesiąca o godz. 18:00 Msza św. za Zmarłych wypominanych w naszym kościele. Pół godziny przed Mszą św. różaniec w ich intencji.
  4. Ogłoszenie dodatkowe: od wtorku 16 sierpnia do czwartku 18 sierpnia można składać zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny z tyłu kościoła (za kaplicą adoracji) przy garażu metalowym. Będą one wywiezione w piątek  rano. Jest to akcja Papieskiego Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie w ramach której możemy w taki sposób wesprzeć misje prowadzone przez Siostry Matki Bożej Loretańskiej.