Ogłoszenia parafialne – XXV Niedziela Zwykła, 18 września 2022

 1. Kalendarz liturgiczny:

Poniedziałek – Wspomnienie św. Januarego, biskupa i męczennika

Wtorek – wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, kapłana, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy

Środa – Święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty

Czwartek – Wspomnienie bł. Bernardyny Marii Jabłońskiej, dziewicy

Piątek- Wspomnienie św. o. Pio, kapłana.

 1. Zapraszamy na kurs wiary. Jest on przeznaczony dla tych, którzy chcą uzupełnić swoją wiedzę religijną; dla młodzieży, która z różnych powodów nie uczęszcza na katechizację w szkole oraz dla dorosłych. Rozpoczęcie w poniedziałek 19 września o godz. 19:00 w sali obok kancelarii parafialnej.
 2. We wtorek nabożeństwo różańcowe za zmarłych wypominanych w naszym kościele o godz. 17:30 oraz Msza św. w ich intencji.
 3. W najbliższy, trzeci wtorek miesiąca po Mszy św. wieczornej będzie adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy prowadzona przez Domowy Kościół.  
 4. We czwartek po wieczornej Mszy św. nabożeństwo do św. Rity
  z poświęceniem róż. Prośby do Świętej można składać przed Mszą św. do skrzynki intencji.
 5. Krąg biblijny we czwartek o godz. 19:00 w sali obok kancelarii parafialnej.
 6. Tomasz organizuje z naszej parafii wyjazd na ŚDM w Lizbonie. Informacja o spotkaniu organizacyjnym w zakrystii do przyszłej niedzieli.
 7. Za tydzień w niedzielę (25 września) o godz. 18.00 odbędzie się koncert religijny naszego dziecięcego zespołu, działającego przy naszej parafii. Naszemu zespołowi towarzyszyć będzie p. Sylwia Frączek, finalistka „Szansy na sukces 2020” roku, zespół „Prowadź mnie” oraz Swietłana Jarema z Ukrainy, która zaśpiewa „Modlitwę o pokój”. Gościem koncertu będzie prof. Marek Stefański – wirtuoz organów oraz Jan Budziaszek, perkusista „Skaldów”.
 8. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania uroczystości odpustowych: przede wszystkim o. Izydorowi, za wygłoszone rekolekcje przed Odpustem parafialnym i                    przygotowanie nas do Uroczystości Odpustowych. Wam Drodzy parafianie za udział w rekolekcjach; Liturgicznej Służbie Ołtarza; osobom niosącym chorągwie, feretrony i baldachim. Służbie kościelnej, Siostrom Nazaretankom .Dziękujemy za dar modlitwy wszystkim parafianom i tym najmłodszym, którzy uczestniczyli w Mszy i procesji. Dziękujemy również chorym, którzy łączyli się z nami niosąc swój krzyż, ich cierpienia i modlitwy są dla nas wszystkich nieocenionym wsparciem.